Wszelkie informacja na temat imprez z naszym udziałem!

Moderator: MaxFloRec

03 mar 2014, 12:12
Member
Avatar użytkownika
  • Dołączył(a): 11 maja 2007, 00:45
  • Posty: 8
  • Lokalizacja: Kraków
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

Czołem Załoga!

Piąta edycja Cracow Reggae Festival'u odbędzie się tradycyjnie w klubie Kwadrat w dniach 11-12 kwietnia 2014.
Na scenie po raz pierwszy zagoszczą zagraniczni goście w postaci jednej z największych nadziei europejskiego reggae – zespół Mellow Mood! To nie wszystko - zwiększamy dawkę pozytywnej energii i od tego roku gramy po pięć koncertów dziennie!

Obrazek

Festiwalowy line - up prezentuje się następująco:

piątek 11.04.2014

MELLOW MOOD /IT/
Grubson & BRK + Live Band
Bob One & Bas Tajpan
Kudłacz + Non A Dem
Grem & WoofPaq


sobota 12.04.2014

Jamal
Marika Elektornicznie/nowy projekt po raz pierwszy w Krakowie/
Junior Stress & Sun El Band /Premiera nowego albumu/
Kacezet & Fundamenty
Rastamaniek a.k.a. Stama Ra


Imprezę poprowadzi duet Rastamaniek & Dj Bart!!

Zatańczą: Boogles Division

Przedsprzedaż biletów:
*Klub „Kwadrat” (ul. Skarżyńskiego 1)
*Klub "Pod Jaszczurami" (Rynek Główny 8)
*Klub „Dziekanat” (ul. Pędzichów 23)
*Klub „Meta”(al. Jana Pawła II 78)
*Sprzedaż wysyłkowa: http://www.bettermusic.pl/kup-bilet (wysyłka lub odbiór osobisty w dniu imprezy)



Cena:
* KARNET: 80 pln (przedsprzedaż) / 90 pln (w dniu koncertu)
* BILET JEDNODNIOWY: 45 pln (przedsprzedaż)/ 49 pln (w dniu koncertu)


Ze względu na fakt, że na dwie ostatnie edycje festiwalu zabrakło biletów już dziś zachęcamy do korzystania z przedsprzedaży!!

Organizator:
Better Music (http://www.bettermusic.pl)
Magic Music (http://www.magicmusic.pl)


Patronat medialny:
Free Colours (https://www.facebook.com/freecolours)
RRR.COM.PL (http://www.rrr.com.pl)
Rasta Stacja (http://www.rastastacja.pl)
Reggaenet.pl (http://www.reggaenet.pl)
Lubisz To! (http://www.lubiszto.org)
wKrakowie.pl (http://www.wkrakowie.pl)
Beautiful Night (http://beautifulnight.pl/)
Nightnews.pl (http://www.nightnews.pl)
One Love Portal (https://onelove.org.pl/)
Break.pl (http://www.break.pl)
Muzyka.pl (http://www.muzyka.pl)
Radio Rewers (http://radiorewers.pl/)
Slizg.eu (http://www.slizg.eu)
Live On Stage (http://www.liveonstage.pl)
Indepenedent.pl (http://www.independent.pl)

www.bettermusic.pl <-- działamy kreatywnie ;)
05 sie 2019, 09:43
Member
  • Dołączył(a): 05 sie 2019, 09:41
  • Posty: 4
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

Wie ktoś czy w tym roku też się odbędzie Festival?

Powrót do Koncerty | Imprezy


Kto przegląda forum
  • Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron